Hobi kuluçka makineleri sayesinde başarılı çıkımlar elde edilebilmektedir. Çiftçiler yüksek ve aynı zamanda sağlıklı verimler elde edebilmekte. Temizlik, sıcaklık ve çevirme sistemleri sayesinde embriyolar çok daha sağlıklı bir şekilde gelişim gösteriyor ve doğal ortamlardan daha kaliteli ortamlar elde edilebiliyor. Temiz havalandırma sistemi ve nem oranları yumurtaların kuluçkaları için yeterli oranlarda otomatik olarak ayarlanır. 

Kuluçka Makinesi Gerekli Nem ve Isı Oranını Sağlar 
Otomatik kuluçka makinesi sayesinde çiftçiler iç ortamı çok daha rahat bir şekilde kontrol edebilmektedirler. Herhangi bir ısıtıcıya ya da soğutucuya gerek kalmadan makineler aracılığı ile rahatlıkla işlemler yapılabilmektedir.
Çevirme sistemleri yumurtaları gün içerisinde belirlenen saat aralıklarında çevirir ve embriyoların kabuğa yapışmalarını önler. Bu sayede embriyolar sağlıklı bir şekilde gelişir ve verim alınır. 
Havalandırma sistemi ise temiz havayı içeri çeker ve ortama eşit bir şekilde dağılmasına olanak tanır. Yumurtalar üzerlerinde yer alan hücreler aracılığı ile oksijeni içeri çekebilmektedir. Sıcaklık dereceleri ve havalandırma koşullarının rahatlıkla ayarlanabilir olması kullanışlı bir yapı elde etmesini sağlar. 
Kuluçka makinesi fiyatları üretim özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Kişiler istedikleri özelliklerde ve fiyatlarda kuluçka makinelerini NY Ticaret ile birlikte elde edebilirler. Civcivlerin yumurtalardan sağlıklı bir şekilde çıkabilmelerini sağlayan yeni nesil makineler üretilmektedir. Bu makinelerle kolay birkaç işlem sayesinde üretimler yapılabilmektedir. 

130 Yumurtalık Otomatik Su Almalı Kuluçka Makinesi

130 Yumurtalık Otomatik Su Almalı Kuluçka Makinesi

2,850.00₺

NY-130 OTOMATİK SU ALMA ÖZELLİKLİ TAM OTOMATİK KULUÇKA MAKİNESİOTOMATİK SU ALMA ÖZELLİĞİMakinemizdeki en önemli özelliklerinden biride otomatik su almasıdır. Devamlı su eklemek zorunda kalmayacaksınız.Makine içinde su azaldı mı? Bitti mi acaba? gibi ..

Yeni
NY-130 PRO Otomatik Su Almalı Kulucka Makinesi

NY-130 PRO Otomatik Su Almalı Kulucka Makinesi

2,850.00₺

NY-130 PRO Otomatik Su Almalı Kulucka Makinesi - 1454 - Hobi Kuluçka Makineleri..

NY-24 Tam Otomatik Kuluçka Makinesi

NY-24 Tam Otomatik Kuluçka Makinesi

1,050.00₺

PDetaylı Ürün Açıklaması24 tavuk hindi ördek 12 kaz 50 bıldırcın 40 keklik yumurtası kapasiteli  Silindir viyol çevirme sistemi sayesinde herboy yumurtaya uygun  Isı ve çevirme otomatik  İster 220 v ister 12 v akü ile ça..

Yeni
NY-64 Tam Otomatik Kuluçka Makinesi

NY-64 Tam Otomatik Kuluçka Makinesi

1,750.00₺

NY-64 Tam Otomatik Kuluçka MakinesiÜrün NY-64 kuluçka makinesiMalzeme PlastikTavuk ördek kaz güvercin bıldırcın kanatlı türleri için uygundurRenkli Siyah veya beyazBoyutu 53x46x23Kuluçka oranı98%Ağırlık 0.6kgGerilim 110V/220V/12VYumurta kapasitesi (a..

Whatsapp Hattı